adresa: TOMKA s.r.o., Farská 28, 949 01 Nitra, Slovakia
mobil: +421 907 404 989
e-mail: tomka@tomka.sk 


Zdravie z úľa.

Včely nám zo svojho úľa ponúkajú okrem medu aj rad iných vzácnych produktov. Ich liečivé vlastnosti a účinky sa po stáročia využívali pri výrobe liekov, výživových doplnkov, alebo kozmetiky. Aj naša firma vám vie ponúknuť túto skrytú silu prírody v podobe nasledujúcich produktov.

Balzam na pery.

 Jeho hlavnou zložkou je včelí vosk.  Tento prírodný produkt vaše pery dokonale chráni pred vonkajšími poveternostnými vplyvmi a zároveň hojí drobné ranky na vašich perách. 

Propolisová tinktúra

Propolis je asi najznámejších a najviac osvedčený včelí produkt po mede. Používa sa hlavne na potlačenie  zápalových procesov našom tele.  Naša tinktúra sa môže aplikovať na vonkajšie  aj vnútorné použitie.

Peľ fermentovaný

Nie len včely, ale aj mnoho iných živočíchov konzumujú peľ ako výživu. Je to výnimočná potravina, ktorú vám ponúkame vo fermentovanej forme, predpripravenej na posilnenie vášho organizmu

Včelia materská kašička

Je  vzácna nie len svojimi účinkami, ale aj výskytom.  Včely ju produkujú len pre svoju kráľovnú ako tú najlepšiu potravinu, ktorú vie príroda poskytnúť. Pár gramov dokáže aj v ľudskom organizme naštartovať hormonálny a regeneračný proces vašich buniek.